שאול לחמן
ייוץ פנסיוני אובייקטיבי ממוקד תוצאות
חיפוש

ייעוץ בפרישה לשכירים ועצמאיים

עבדת שנים רבות כשכיר ? צברת סכומי כסף גדולים ? האם ידוע לך שהחלטות שונות לקראת תאריך הפרישה יכולות להשפיע באופן מרחיק לכת על זכויותיך בפנסיה למשך שנים רבות.

ייעוץ בפרישה לשכירים ועצמאיים מתייחס למגוון פרמטרים רלוונטיים לשנות הפנסיה שלך ומקיף היבטים מגוונים לגבי סכומי הכסף הפנסיוני שצברתם, הן להיבטי מיסוי המשתנים מעת לעת, מהן הדרכים הנכונות ביותר לממש את הכספים ? האם באופן חד פעמי כקצבה או כשילוב.

שירות של ייעוץ בפרישה, כוללת ריכוז של סך הנכסים הפנסיוניים שברשות הפורש : קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות וקופות גמל. 

ייעוץ פנסיוני פרישה

מטרת ייעוץ בפרישה לוודא כי תקבלו את סך הזכויות הפנסיוניות אותם צברתם בעמל רב במשך שנים רבות מכספי פיצויים, מענקים חד פעמיים המגיעים לכם, מענקי הסתגלות, פדיון ימי חופשה, מענק ימי מחלה ועוד.


מה חשוב להכין לטובת ייעוץ בפרישה ? 
הסכם עבודה אישי, תלושי שכר לאורך השנים, אישורים על הפקדות שבוצעו לטובתכם בקרנות ובקופות גמל, קופות פיצויים או ביטוחי מנהלים וכל מסמך המעיד על זכויותיכם הפנסיוניות בשנות עבודתכם.


ייעוץ אובייקטיבי ומקצועי לקראת פרישה עשוי לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בפנסיה !


בבואכם לבחור יועץ פרישה
• בחרו יועץ פנסיוני מוסמך, בעל רישיון מטעם משרד האוצר וניסיון בייעוץ לפרישה.

• חשבו אם אתם מעדיפים יועץ עצמאי יחיד או חברת ייעוץ  בעלת ניסיון בייעוץ לפרישה של עובדים ממגזרים שונים ומגוונים.

מומחים בייעוץ פרישה
ייעוץ לפרישה בשאול את לחמן הינו אישי, מקצועי וממשיך גם לאחר הפרישה, עד להשגת כל הזכויות המגיעות לך על פי החוק, לרבות הטבות מס.

לחברה ניסיון רב בליווי לפרישה של פרטיים וארגונים מורכבים ומרובי עובדים, לרבות תכנון פרישה מול מנהלי כספים, יועצים משפטיים וועדי עובדים.

חברתנו מתכננת ומבצעת תהליכי פרישה פנסיוניים של עובדים רבים בארגונים מהמגזר הציבורי והפרטי. בין היתר ניהלה את כל תהליך הפרישה של עובדי מנהל מקרקעי ישראל, ובעלת ניסיון רב בניהול וליווי בכל ההיבטים של תהליך פרישה.


           לתיאום פגישת היכרות ראשונה ללא עלות או התחייבות
                   התקשרו למשרדנו בטלפון 03-7516466 
       
או לחצו כאן להשארת פרטיכם ונחזור אליכם בשעות הקרובות

 
© כל הזכויות שמורות   
שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני כל הזכויות שמורות לתאגיד שאול את לחמן בע"מ  אבא אחימאיר 14 כניסה א רמת גן