שאול לחמן
ייוץ פנסיוני אובייקטיבי ממוקד תוצאות
חיפוש

כתבות במדיה

ייעוץ פנסיוני - כתבות שאול את לחמן בתקשורת

בדמי ניהול ממוצעים ועל פי תשואת הקרנות – הקצבה בקרנות הפנסיה הגדולות תהיה גבוהה מהקצבה בקרנות ברירת המחדל שנבחרו במכרז המדינה 


בדיקה של חברת הייעוץ והבקרה הפנסיונית שאול את לחמן העלה 
כי החישוב עליו התבסס האוצר מתבסס על דמי הניהול המקסימאלים בעוד רוב הציבור המאוגד משלם פחות ממחציתם .מעסיקים, שדרגו את המערכת הפנסיונית בארגונכם כדי להגן עליהם מבחינה משפטית.
"השוק הפנסיוני הינו שוק דינמי אשר במהלך העשור האחרון השתנו בו יסודות ההסדר הפנסיוני מקצה לקצה מבחינה משפטית, מוצרי הפנסיה והביטוח, וניתן חופש בחירה פנסיוני בידי העובד. שינויים אלו יוצרים למעסיקים צורך בהכוונה ובייעוץ אובייקטיביים, כדי להקים ולשדרג את מערכות הפנסיה בארגון באופן המגן עליהם מבחינה משפטית פנסיונית" - כך אמר היום (ב') ישראל לחמן, מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית, בכנס הפנסיוני של התאחדות המלונות בישראל שהתקיים בשיתוף עדיף כנסים בקראון פלזה בתל אביב.
לכתבה המלאה לחצו כאן


פוטרת ? 8 דרכים להגן על הפנסיה שלך.
מדריך חדש שכתב ישראל לחמן - יועץ פנסיוני בכיר ומנכ"ל משותף בחברת שאול את לחמן, ופורסם על ידי בילי פרנקל ב- YNET קריירה ב- 4.11.13.

לכתבה המלאה לחצו כאן


פורסם מכרז ביטוח פנסיוני לאוכלוסיית השוטרים והסוהרים. מנהלי המכרז - חברת שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני בע"מ.
המכרז פורסם לאחר חודשי עבודה קדחתניים. של נציגי המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר בליווי חברת הייעוץ הפנסיוני "שאול את לחמן".
המכרז יקיף אוכלוסיה נוכחית של כ- 10,000 מבוטחים שצפויה לגדול בעתיד לכ- 30,000 שוטרים וסוהרים המבוטחים בהסדרי פנסיה צוברת.
לידיעה המלאה לחצו כאן.


מדריך מיוחד לחוסך המודאג בנושא קיצוץ פנסיות לחוסכים בקרנות חדשות שהכינו רן שאול וישראל לחמן עבור מגזין ממון בעיתון ידיעות אחרונות.
כתבתו של בני ברק בעקבות החלטת משרד האוצר להפחית את גובה הריבית לפיה מחושבות קצבאות החל מינואר 2014.

לכתבה לחצו כאןייעוץ פנסיוני מאמרשאול את לחמן היא החברה הפרטית הראשונה שצורפה למערכת הסליקה הפנסיונית.
המסלקה הפנסיונית מייעלת משמעותית את הייעוץ הפנסיוני והבקרה הפנסיונית שהלקוחות מקבלים משאול את לחמן. מונעת מקרים של איבוד קשר עם תוכניות לא פעילות שנשכחו בקופות או קרנות למינם , נותנת מידע עדכני ומפורט לגבי זכויות פירעונות כספים, חסכון קיים ולפרישה, עמלות, סכומי ביטוח למקרי פטירה ,נכויות ועוד.
תהליך שבמסגרת ייעוץ פנסיוני  ערך עד כה כ חודש ימים מצטמצם ל 3 ימים.
לידיעה המלאה לחץ כאן


טסט פנסיוני לעובד ולמעסיק - כתבה בפורטל עדיף
ייעוץ פנסיוני פורטל עדיףישראל לחמן - מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית לחברות, מתראיין לרב שיח בפורטל עדיף, בנושא השינויים הדרמטיים בענף הביטוח והחיסכון.

"במהלך המרוץ לדמי הניהול נשכחו בסיסי הביטוח החשובים ביותר- הכיסוי הביטוחי במקרה של פטירה ואובדן כושר עבודה. יש מקום לחזור ולהעמיק בכיסוי הביטוחי שמושתת על תכנון פנסיוני אמיתי, במקום ניירת רגולטורית שצריך למלא"
המעסיקים רואים חשיבות רבה ביצירת מעטפת הגנה כדי לא לחשוף עצמם לתביעות משפטיות מצד העובדים. "תפישתנו כחברת ייעוץ פנסיוני היא שהערך הוא המלך", הוא אומר. "השוק מתכנס לתוך ממוצעים. כיום ניתן להשיג, במסגרת מכרז, דמי ניהול זהים מכל קרנות הפנסיה שהיינו רוצים שישתתפו. הגל הבא של העובדים ושל המעסיקים הוא יצירת חבילות ערך פנסיוניות, שמבוססות על מפרטי שירות רחבים למעסיק ולעובד- שירותים משלימים לפרישה, רכיבים חדשים כדוגמת תכנון משכנתאות, וכן העמקה של תכנון פיננסי כולל. יש להקנות לעובד כלים פיננסיים פנסיונים שישפרו את התכניות הפנסיוניות שלו ויקלו על המעסיקים בניהול מערכות הפנסיה והביטוח. חשוב להדגיש את החשיבות ביכולת ליצירת ערך כלכלי ביטוחי כולל עבור המעסיק והעובד, יחד עם הראייה של העובד כתא משפחתי, ולא כאינדיבידואל".

לכתבה המלאה הקליקו כאן

צמיחתו של עולם הערך בשוק דמי הניהול  - ראיון בהשתתפות שאול את לחמן בפורטל עדיף
ייעוץ פנסיוניהתייחסות לתהליכים המתרחשים בשוק הפנסיוני - רב שיח עם ששון מנה, יעל גרינוולד, רמי דיין רג'ואן גרייב ארז שדמי וישראל לחמן - מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית.
בנושא דמי הניהול אמר לחמן : "במרוץ לדמי הניהול נשכחו בסיסי הביטוח החשובים ביותר- הכיסוי הביטוחי במקרה של פטירה ואובדן כושר עבודה. אני רואה מקום לחזור ולהעמיק בכיסוי הביטוחי שמושתת על תכנון פנסיוני אמיתי, במקום ניירת רגולטורית שצריך למלא".
לכתבה המלאה מפורטל עדיף לחצו כאן


הוועידה השנתית ה- 3 לביטוח, פנסיה, גמל והשתלמות 2013

ישראל לחמן - מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית לחברות , משתתף בפנל המרכזי  :עלייה בתוחלת החיים - האם ברכה או סכנה ?
עוד השתתפו בפנל עם דני קהל - סמנכ"ל בכיר אגף חיסכון לטווח ארוך ומנכ"ל איילון פנסיה וגמל ושלומית לוי, מנהלת מדור שכר והטבות בקבוצת יעל תכנה.

 וידאו סיקור הכנס. 
 


imoney שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני
ישראל לחמן מנהל את פורום ייעוץ וביטוח פנסיוני באתר IMoney בו ניתן מענה לשאלות שכירים ועצמאיים בנושא פרישה, פנסיה, ייעוץ פנסיוני, מסלולי פנסיה שונים וחוק חובת הפנסיה.


איך תדאג לזכויות העובד שלך ?
מיצוי זכויות והטבות מס בעזיבת עבודה. מרצה ישראל לחמן מנכ"ל שאול את לחמן בע"מ, יועץ פנסיוני לחברות וארגונים. כנס סוכנות הביטוח משגב ירושלים בנושא שינויים בשוק ההון, הביטוח והפנסיה. לצפייה בהרצאה לחצו על התמונה. 


גלובס שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני
סדרת כתבות שפורסמו בפורטל גלובס

מערך פנסיוני - מי צריך את זה?
שלבים לבניית מערך פנסיוני מוביל על פי רן שאול וישראל לחמן, מחברת הייעוץ הפנסיוני "שאול את לחמן".
אחד האתגרים הגדולים במערכת היחסים המורכבת בין מקום העבודה לעובד, טמון ביצירת רשת ביטחון פנסיונית איכותית לעובד. למרות שמערך פנסיוני בחברות מעבר למינימום הנדרש, תלוי במידה רבה מאוד ברצון הטוב של המעביד, לא כל-כך קשה ליצור אותו כך שגם ייטיב עם העובדים וגם יתופעל בקלות יחסית. שלוש שאלות חשובות בדרך לביטוח פנסיוני מקיף.
לכתבה המלאה בנושא בניית מערך פנסיוני מוביל לחצו כאן
 

מכרז של השלטון המקומי נוהל על ידי החברה למשק וכלכלה בשיתוף חברת הייעוץ שאול את לחמן.
מנורה מבטחים גמל זכתה במכרז לניהול קופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית בשלטון המקומי. החל משנת 2004 מחויבים עובדי הרשויות המקומיות להפריש 2% משכרם כהשתתפות במימון הפנסיה התקציבית. החל משנת 2008 הכספים חייבים להיות מנוהלים בקופת גמל ייעודית לנושא. כיום ישנם גופים ספורים שנכנסו לשוק החדש של קופות הגמל המרכזיות להשתתפות בפנסיה תקציבית, בראשם: הראל, מנורה מבטחים, פריזמה, מיטב, מקפת וכלל ביטוח. כמו כן, עיריית תל אביב הקימה קופה כזאת לעובדיה.
המכרז של השלטון המקומי נוהל על ידי החברה למשק וכלכלה בשיתוף חברת הייעוץ שאול את לחמן.
לכתבה המלאה בנושא זכיית מנורה מבטחים במכרז לחצו כאן


מכרז איגוד למוצרי ביטוח חיים ינוהל על ידי חברת שאול את לחמן
בנק איגוד פירסם בקשה לקבלת הצעות (R.F.P) מחברות הביטוח הגדולות למוצרי ביטוח חיים ל-800 מעובדי הבנק ובני משפחותיהם. סך הפרמיות הצפוי יעמוד על 3 מיליון שקל. המכרז ינוהל על-ידי משרד ייעוץ הביטוח הפנסיוני שאול את לחמן, בניהולם של ישראל לחמן ורן שאול ובשיתוף עם ועד עובדי בנק איגוד.
לכתבה המלאה על פרסום מכרז איגוד לביטוחי חיים לחצו כאן


מהם דמי הניהול המקובלים בפוליסות ביטוח מנהלים ?
בבחירת דמי ניהול משתלמים יש להביא בחשבון כמה משתנים, כמו גיל המבוטח. ככל שהמבוטח המצטרף לתוכנית מבוגר יותר, כך תקופת החיסכון עד תום תקופת הביטוח קצרה יותר, ומכאן שצבירת החיסכון תהיה יחסית נמוכה, ולכן כדאי לבדוק אפשרות להגדיל את דמי ניהול מהחיסכון הנצבר (שצפוי להיות נמוך) על חשבון הקטנת דמי הניהול מהפרמיה השוטפת... לדמי הניהול שנקבעו לך יש מקום לשיפור ושדרוג משמעותי, ולשם כך אנא פנה לסוכן הביטוח שלך.
ישראל לחמן, יועץ מומחה ומנכ"ל משותף בחברת שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי.
לכתבה המלאה בנושא דמי ניהול מקובלים בפוליסות ביטוח מנהלים לחצו כאן


חברת הביטוח שלי בקשיים, האם עליי לחשוש לכספי בעת הפרישה ?
אתם שואלים, המומחים עונים: כל השאלות והתשובות. והפעם משיב ישראל לחמן,
יועץ מומחה ומנכ"ל משותף בחברת שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי.
לכתבה המלאה בנושא שמירה על כספים לקראת פרישה לפנסיה לחצו כאן


שמירה על זכויות פנסיוניות וכיסוי ביטוחי במקרה של פיטורין.
ישראל לחמן יועץ מומחה ומנכ"ל משותף בחברת לחמן את שאול ייעוץ פנסיוני משיב.
לכתבה המלאה בנושא ביטוח פנסיה לחצו כאן


חשבון פשוט – שירות חדש מחברת שאול את לחמן " בקרת חשיפות פנסיוניות "
חברת שאול את לחמן לייעוץ פנסיוני משיקה שירות חדש - "בקרת חשיפות פנסיוניות", לחברות וארגונים הכולל בחינת החבויות והסיכונים הפנסיונים שנוצרו עקב התנאים הכלכלים, יחד עם מתן פתרונות בהתאמה לכל חברה וארגון. השירות החדש מאפשר למעביד לבצע "בדיקה שקטה" ולקבל לידיו בתוך 14 יום דו"ח מקיף לגבי החשיפות והסיכונים הפנסיונים וכן פתרונות אפשריים להתמודדויות עם ממצאים אלו. הסיכונים והחשיפות נובעים מצניחה בנכסי החיסכון הפנסיוני מחד למול התחייבותו של המעביד לתשלומים, לעמידה בדרישות החוק, תקנות מס והגנות ביטוחיות. במסגרת התהליך, ייבדקו הפרמטרים הבאים: בחינת התחייבויות ורזרבות כספיות למקרה פיטורין, בחינה של תשלומי מעביד שוטפים ועתידיים, אפשרויות לחיסכון פנסיוני מיידי ועתידי וכן בנייה והערכות לקראת פיטורין.
לכתבה המלאה על שירות בקרת חשיפות פנסיוניות לחצו כאן

דה מרקר שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני
 
11 מיתוסים שמסכנים לכם את הפנסיה
ישראל לחמן,  מנכ"ל שאול את לחמן בע"מ שהוא יועץ פנסיוני מורשה, מציג ומפריך כמה מהמיתוסים בשוק.
הביטוח הפנסיוני רווי מיתוסים, שנובעים מחוסר הבנה במוצרים המסובכים. כיצד לזהות אותם ולהפסיק לפחד.... התחום מסובך להפליא וגם צרכנים שלוקחים יוזמה ומנסים להבין מה קורה עם החיסכון הפנסיוני שלהם צריכים להתמודד עם מושגים כמו "אג"ח יעודי" "מקדם מובטח" ו"איזון אקטוארי".  בנוסף, לערוץ ההפצה העיקרי בשוק - סוכני הביטוח - יש חלק לא מבוטל ביצירת וטיפוח המיתוסים השונים.
לכתבה המלאה על 11 מיתוסים שמסכנים לכם את הפנסיה לחצו כאן


מאמר של ישראל לחמן בנושא חבות חישוב מס על פיצויי פיטוריםעוברת למעביד על פי חוזר מס הכנסה 4/2006.
למאמר המלא בנושא חבות חישובי מס לחצו כאן


ישראל לחמן, נותן פירושים ל"שפה הביטוחית" של הדוח"ות השנתיים
של ביטוחי המנהלים, ומסביר, אילו ביטוחים הם למעשה אינם כוללים.
מדריך TheMarker איך קוראים את הדו"ח השנתי של ביטוח המנהלים ?
מי שקורא את הדו"חות השנתיים של ביטוחי המנהלים יגלה מעבר לסכום החיסכון שלו בעיקר איזה ביטוחים הוא צריך להשלים, והאם דמי הניהול שהוא משלם על הרכיבים הביטוחיים מצדיקים להחזיק פוליסה.
לכתבה המלאה " איך קוראים את הדו"ח השנתי " לחצו כאן
 
ישראל לחמן מתראיין לדה מרקר בנושא מוצר פנסיוני חדש של קבוצת מגדל.
"לחמן מציין כי המבוטח צריך להיות מודע לכל התנאים המצטברים כדי להיות זכאי לקבל את מנגנון גידור התשואה, שכן מלבד ותק מינימלי, קבעה מגדל תנאי זכאות נוספים: כדי להיות זכאים להטבה, על ההפקדה הממוצעת של דמי הביטוח בחמש שנים שקדמו למועד הזכאות להיות גבוהה מ-50% מממוצע תשלומי שנת הביטוח הראשונה. בנוסף, אם הפוליסה משולמת יותר מ-25 שנה - ממוצע התשלום השנתי לכל התקופה לא יפחת מסכום כל התשלומים של שנת הביטוח הראשונה... בנוסף מציין לחמן כי "בשוק הון דינמי שבו חברות הביטוח מתחרות אחת בשנייה בהשגת תשואות עשוי להיווצר מצב שלמבוטחים יהיה כדאי לעבור בין חברות המוכיחות תשואה עודפת באופן עקבי. קבלת ההטבה רק לאחר תקופת מינימום של 20 שנה לפחות 'מחשקת' את הבחירה החופשית על חשבון השגת תשואה עודפת בחברות אחרות".
לכתבה המלאה לחצו כאן
 
סלונה ישראל לחמן שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני

לא כדאי למשוך את פיצויי הפיטורין !

המצב הכלכלי  במשק וצמצום משרות עובדים יצר בידי העובדות המפוטרות  אפשרות למימוש ומשיכת כספי הפיצויים שנצברו על ידי המעסיק מהתוכנית לכיס העובדת במשיכה חד פעמית .
מה שרובנו  נוטות  לשכוח כי משיכה של כספי חלק הפיצויים המהווים כ 45% מסך הקופה הפנסיונית תקטין בהתאמה גם את הפנסיה הצפויה להתקבל - מדוע לא כדאי למשוך הכספים 

לפוסט המלא מדוע לא כדאי למשוך פיצויי הפיטורין לחצו כאן 

10 "קושיות פנסיוניות" שכל אחת צריכה לשאול את עצמה
כשאנו עומדים בפתחו של חג הפסח – ”חג החרות ” להלן מספר
”קושיות פנסיוניות ” שרצוי שכל אחת צעירה ,מבוגרת,שכירה ,עצמאית צריכה לשאול את עצמה , לקבל החלטה ולפעול בהתאם ,באם בכוונתה להגיע לחרות כלכלית ופנסיונית לקראת ובעת גיל פרישה.
לפוסט המלא בנושא קושיות פנסיוניות לחצו כאן
 
איך תשקיעי בזול וגם לא תשלמי מס הכנסה
בשוק ההון אפשרויות השקעה וחיסכון פיננסי רבות. המשותף להן הוא גביית הוצאות ניהול גבוהות, יחד עם תשלום מס הכנסה על הרווח שתשיגי בהשקעה – מקטינות משמעותית את "הכסף בסוף היום בכיס". תכנון חיסכון בקרן השתלמות בניהול אישי, ייתן לך פתרון גמיש ומצוין בעלויות נמוכות וללא תשלום מס הכנסה. כלומר, רווח גדול יותר עבור כל שקל מושקע.
לפוסט המלא בנושא השקעה בזול ללא מס הכנסה לחצו כאן
 
רשימת השאלות הפנסיוניות כלכליות שכל אישה חייבת לשאול
רוצות לדעת מה השאלות הפנסיוניות שאתן חייבות לשאול את עצמכן ואת בני זוגכן ?
לפוסט המלא על שאלות פנסיוניות כלכליות לחצו כאן


סודות ההשקעה – איך 10 ו-10 שווים רק 15 ?!
קרנות הפנסיה וחברות הביטוח מציגות לנו השנה רווחים יפים. מה שהם לא מספרות לנו, זה שכדי להחזיר את ההפסדים שלנו בתוכניות הפנסיה והביטוח משנת המשבר של 2008; אנחנו חייבים כיום להרוויח הרבה יותר מההפסד...
לפוסט המלא על סודות ההשקעה לחצו כאן


איך תוכלי להרוויח מהדוחות הפנסיונים השנתיים שהתקבלו אצלך  ?
בימים בקרובים מתקבלים אצלנו ,דוחות הריכוז השנתיים לתוכניות הפנסיה הביטוח והגמל – לרובנו דוחות חשובים איילו הם אוסף של מושגים ונתונים לא ברורים שהחשק המיידי שעולה "לזרוק ישר לפח"
רגע לפני להלן מדריך 10 נקודות קצר לבדיקה שבעזרתו נוכל להרוויח סכומי כסף משמעותיים יחד עם שיפור ההגנה הביטוחית למשפחתנו ולנו .בהצלחה ישראל לחמן.
לפוסט המלא בנושא כיצד להרוויח מהדוחות הפנסיונים השנתיים לחצו כאן


הצעת חוק להקדמת גיל פרישה לנשים במקצועות שוחקים
הצעת חוק לתיקון גיל פרישה לנשים במקצועות שוחקים מגיל 64 כנקוב כיום לגיל 60 לכל היותר שמטרתו למנוע הפסד פנסיה לכל החיים בסכום משמעותי ,לנשים הפורשות מעבודתן במקצועות הללו !
לפוסט המלא בנושא חוק להקדמת גיל פרישה לנשים במקצועות שוחקים לחצו כאן

 
דמי הניהול בחסכון הפנסיוני יכולים "לנגוס" בשליש מכול מה שצברתם בעמל רב  !
בדקו את דמי הניהול בתוכניות הפנסיה , ביטוח מנהלים ,קופות גמל והשתלמות ותחסכו עבורכם עוד עשרות אלפי שקלים לגיל פרישה  !
לפוסט המלא בנושא דמי ניהול הנוגסים בחיסכון הפנסיוני לחצו כאן

 
מקימים חברה ? בעקבות הגדלת תקרת ביטוח לאומי שימו לב למערך הפנסיוני החדש.
הזווית הפנסיונית בהקשר להקמת חברה בעקבות הגדלת תקרת הביטוח

 

אוניברסיטת תל אביב פרסמה מכרז לקבלת הצעות לניהול הסדרי הפנסיה הגמל וההשתלמות לעובדי האוניברסיטה - שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני הינה חברת הייעוץ שבנתה ומנהלת את ההליך

www.anet.co.il/Dev2Go.web

 


פרסום בכלכליסט 16.12.2014

אוניברסיטת תל אביב יצאה במכרז פנסיוני בקרוב מכרז פנסיוני משטרת ישראל שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני הינה חברת הייעוץ המלווה את 2 מכרזי הענק הללו

www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3647493,00.html                  לתיאום פגישת היכרות ראשונה ללא עלות או התחייבות
                          התקשרו למשרדנו בטלפון 03-7516466 
             
או לחצו כאן להשארת פרטיכם ונחזור אליכם בשעות הקרובות

 

 

 
© כל הזכויות שמורות   
שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני כל הזכויות שמורות לתאגיד שאול את לחמן בע"מ  אבא אחימאיר 14 כניסה א רמת גן