שאול לחמן
ייוץ פנסיוני אובייקטיבי ממוקד תוצאות
חיפוש

פורסם מכרז ביטוח פנסיוני לשוטרים והסוהריםמכרז לבחירת מבטח פנסיוני לשוטרים והסוהרים - ייעוץ פנסיוני שאול את לחמן

בתאריך 10.10.13 פורסמו באתר המכרזים הפומביים של המשרד לביטחון פנים, מסמכי המכרז לבחירת חברה מנהלת לקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות לשוטרים וסוהרים.

מכרז זה מפורסם לאחר תקופת עבודה אינטנסיבית, של נציגי המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר בליווי חברת הייעוץ הפנסיוני "שאול את לחמן".

המכרז יקיף אוכלוסיה נוכחית של כ- 10,000 מבוטחים שצפויה לגדול בעתיד לכ- 30,000 שוטרים וסוהרים המבוטחים בהסדרי פנסיה צוברת.

המכרז הפנסיוני שנחשב מהגדולים במשק ואחד החשובים שבוצעו בשנים האחרונות; נועד לשפר משמעותית את הסדרי התנאים הפנסיונים של אוכלוסיית השוטרים והסוהרים בקרנות הפנסיה קופות גמל והשתלמות, לשדרג את השירות ולהפחית מהותית את דמי הניהול המשולמים כיום.

ההיקף הכספי המשוער של ההליך צפוי לעמוד על כ- 120,000,000 ₪ לשנה וצפוי לגדול מהותית בהמשך.

השר לביטחון הפנים, ח"כ יצחק אהרונוביץ', בירך על השלמת הכנת המכרז וציין כי: "מדובר בעוד צעד שנקט המשרד במסגרת המאמצים התמידיים לשיפור תנאי השכר,הגימלה והרווחה של השוטרים וסוהרים."

דני קריבו סמנכ"ל תכנון, תקצוב ובקרה במשרד לביטחון פנים"כארגון המעסיק עשרות אלפי משרתים שאין להם ייצוג, ראוי מוסרית וכלכלית לפעול למענם על מנת שיזכו לתנאים מיטביים כפי שקורה בגופים עסקיים וציבוריים אחרים."
לאחר שהמכרז הוצג לסגל הפיקוד הבכיר של הגופים בראשות מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, ונציב בתי הסוהר, רב גונדר אהרון פרנקו, זכה לשבחים וקיבל את ברכתם, הוא מתפרסם היום.

ישראל לחמן מנכ"ל שאול את לחמן שליווה את ההליך הכנת המכרז באופן אישי צייןכי, מלבד הוזלה מהותית צפויה בדמי הניהול ניתן דגש בהליך על בחינה קפדנית של איכות החברות המנהלות, חשיבה מעמיקה לגבי התאמה ייחודית של המוצר הפנסיוני למאפייני העיסוק והסיכון של האוכלוסייה הרלוונטית.

בניית מפרט שירות רחב ביותר הנותן מענה לכל שלבי עבודתם של השוטרים והסוהרים מקליטה ועד לפרישה תוך גיבוש מערכות בקרה מקיפות ביותר לטובת הארגון והעובדים למניעת תקלות וחוסרים, בנוסף ניתן מענה גם לשירות נגיש לשוטרים וסוהרים בכל רחבי הארץ באופן אישי וכן על ידי כלים טכנולוגיים. לפיזור  הגיאוגראפי וגם לאופן הפעילות והתנהלות קהל היעד.

אודות שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית לתאגידים
שאול את לחמן ייעוץ ובקרה  פנסיונית בע"מ, מתמחה בניהול מכרזי ביטוח ופנסיה וכן בקרה פנסיונית עבור תאגידים, ארגונים ,בעלת ניסיון רב בעבודה עם גופים מהמגזר הציבורי, נבחרה לנהל מכרז פנסיוני המעורר עניין רב בקרב חברות הביטוח וקרנות הפנסיה בשל גודלה וייחודה של אוכלוסיית השוטרים והסוהרים.

שאול את לחמן הינה חברת ייעוץ פנסיוני העוסקת בייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, בלתי מוטה ונאמן באופן מוחלט ללקוחותיה בלבד חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים. החברה אינה קשורה במישרין או ובעקיפין לגורמים הפועלים בענף הפנסיוני בארץ. לשאול את לחמן ניסיון רב בניהול מכרזים פנסיוניים, בקרת כספים פנסיונים וליווי ארגונים גדולים ומורכבים בתהליכי פרישה ארגונית.

 למידע אודות ייעוץ פנסיוני וניהול מכרז פנסיוני
התקשרו למשרדנו בטלפון 03-7516466

או לחצו כאן להשארת פרטיכם ונחזור אליכם בשעות הקרובות
פגישת היכרות ראשונה ללא עלות או התחייבות


 
© כל הזכויות שמורות   
שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני כל הזכויות שמורות לתאגיד שאול את לחמן בע"מ  אבא אחימאיר 14 כניסה א רמת גן