שאול לחמן
ייוץ פנסיוני אובייקטיבי ממוקד תוצאות
חיפוש

שאול את לחמן אתר חדש

 

חברת שאול את לחמן השיקה אתר אינטרנט חדש בכתובת  www.s-l.co.il.
המטרה המוצהרת שלנו, היא לשפוך אור על מגוון האפשרויות הקיימות בתחום הפנסיה והביטוח, במישור המיסוי, דיני עבודה ומשפט פנסיוני ,הכנה לפרישה ברמת הארגון והפרט. זאת על ידי כתבות, סרטוני וידאו, מאמרים מקצועיים וחדשות בתחום.

האתר מפרט את השירותים המתקדמים של שאול את לחמן ועל ידי התמצאות וניווט פשוט וידידותי, מאפשר להגיע לנושאים המרכזיים :
ייעוץ פנסיוני לחברות, בקרת כספים פנסיונים, תהליכים פנסיונים בארגונים, הדרכות פנסיוניות לחברות, ניהול מכרזי ביטוח, ייעוץ בפרישה ארגונית וכן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לפרטיים, ייעוץ בפרישה לפרטיים וייעוץ לעמיתי קרנות וותיקות.

בתכנון האתר ואפיונו, הוקדשה תשומת לב רבה לארגון המידע ואפשרות איתור מידע ויצירת קשר עם החברה, בדרך הפשוטה והמהירה ביותר. לנוחיותכם הטמענו מנוע חיפוש פנימי המקל לאתר כל נושא באתר על ידי הקלדת מילת חיפוש בחלונית הממוקמת בצידו השמאלי העליון של כל דף באתר.

אודות שאול את לחמן
חברת שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית בע"מ, מנוהלת על ידי ישראל לחמן ורן שאול . החברה מספקת מגוון שירותים רחב לייעוץ ובקרה פנסיונית אובייקטיבית לחלוטין ממוקדת תוצאות לגופים מובילים במגזר העסקי, השירות הציבורי ומוסדות אקדמיים בישראל.
 
האתר החדש נבנה על ידי חברת אימג'קום. תחום התוכן לאתר האינטרנט נוהל על ידי שירי הירש write4u.

כחלק בלתי נפרד מהפעילות המקוונת של החברה ברשת, אנו נמשיך לעדכן אתכם בחדשות מהעולם הפנסיוני במידעון הפנסיוני החודשי שנשלח ישירות לתיבת המייל שלכם.

לפניה לחברת שאול את לחמן צרו קש/ר עם משרדנו בטלפון 03-7516466
או לחצו כאן להשארת פרטיכם ונחזור אליכם בשעות הקרובות.

 
© כל הזכויות שמורות   
שאול את לחמן ייעוץ פנסיוני כל הזכויות שמורות לתאגיד שאול את לחמן בע"מ  אבא אחימאיר 14 כניסה א רמת גן